Малко лъжа и много черни мисли,
това съм аз и затова виновен ти си.
Щастлив ли си да виждаш колко зле съм,
изгубих себе си и днес не знам къде съм, не знам къде съм...
Припев:
Нямам причина да те обичам,
нямам причина да те желая,
ала от тебе как да замина,
как да живея да съм щастлива.
Към дъното ме тегли всеки спомен
от неугаснали илюзии отровен.
Аз наивно се надявам на промяна,
но няма нищо, за което да остана, как да остана.
АндреаНямам причина
Добави в любими
182
Запазете час за диетолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Андреа - Нямам причина Текст
Докладвай текста