Xej7i:
Уличен жаргон, жули девствени уши
чули недочули повтарят фейсбук детство ли ще разкажат ?
Скучно ли ти е, да се обадим, имаш ли минути,
прекалено късно ни е, за да бъдем други,
житейско битие е да пушим винаги сърдити,
че не е 0.1 повече,
римата ми се върти отляво, там където
е сърцето на голяма част от хората.
Общо взето, Ай подай е - ето, ето,
какъвто ден ни тръгне мръдни искам да бъда първи,
пали, вали дали ще даде ли и за напред, надали
имам да му давам още пари,
лев, целия в черно swag-a ли е модерен, лек
пакета при пакета чорапа ми е за пране,
Sunrise момчета чета ви зачеса ....
Годзила срина през Бургас плаза мина
на тъпия ти филм му бия Х-са,
от цялото прасе любим ми е чипса,
от самото начало центъра ми е квартал
Нищо не съм целял Мишо ва попиля
056 директно от Изгрев rha rha rha.
Припев:
Мой flow, точно сега помогна ти,
клатя силикона ти егоистично влязях и казах, че
my flow рита от колоната, хваща преди втората,
съживи са моля та, чуваш ли ? (х2)
Borkt:
Римата се носи по квартални пости,
излишните въпроси за 10 кой та износи.
Beat-a олимпиец нотата те друса до зори,
Борката ти казва свивай, мозъка ти казва спри !
Откажи са няма смисъл, друсал докато писал,
уловка без капка мисъл, кални шпионки лизал,
my shizzle wizzle, get up от my dick,
нагла ноздра grand pick,
zanimation прай click, Booom-ooh.
Трака в трапа да оставим, до скоро играя докрай,
хипер бицепс нямам знай, ама да ва чупя ми е най,
twist it so fine, жена ти много лай
тя е all night дроб дишай въздух втори дроб.
Финално четири поднасям с прима
flow-a ми чупи краката на балерина,
от малък отказвам да стана абонат на прима,
оставям ти белег не от мой, а от рима,
защото аз и.
Припев:
Мой flow, точно сега помогна ти,
клатя силикона ти егоистично влязях и казах, че
my flow рита от колоната, хваща преди втората,
съживи са моля та, чуваш ли ? (х2)
Pain:
Как тихичко си капеха листата,
лицата в махалата, гледат как ти прецапат торбата.
Ейй шматкии, издребнели за 10-ки
позора на квартала, а те си викат баткии.
Връщам се там откъдето съм тръгнал, защото забравих отключено
по темата за under и комерс да е приключено.
Режим ли, ъ, какво е това е, не спим с дни и какво от това е,
да така е всеки знае, рола свит отатъка е.
ЗНМШ с рима душа, баса в червено стъклата трошат,
леките хора от изток са, всъщност да знаеш много тежат.
Добре го знаеш и пак го правиш
и ням да си няма са траеш,
недоносен измекяр, точиш докато има кяр.
Ще ти дам да ми пиеш на хуя водата,
да си жив на Земята, е каква е файдата,
за феновете татратата, ще има мощно рататата.
Клишетата ви говорят оценяват ме с десетици
ръцете горе все едно тавана има цици.
Припев:
Мой flow, точно сега помогна ти,
клатя силикона ти егоистично влязях и казах, че
my flow рита от колоната, хваща преди втората,
съживи са моля та, чуваш ли ? (х2)
Оо тука малко...Въй върни го още един път,спри,спри
AtsПроба
Добави в любими
320
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Ats - Проба Текст
Докладвай текста
песента годзила превод
pantera i'm broken prevodфилипп.киркоров.медленно.песенthe notorious who shot ya prevodв джаза текстidi idi moja viloac dc tekstovedevojka od milion dolara tekstтимати поколение текстмилиони моят свят текстдърта путка хуй чевръст