Изпрати песен

БониНяма кой

Категории: Поп фолк , чалга Език: Български

Бони - Няма кой Текст


Най-грешния, най-лошия,
друго не чух за тебе до сега.
Луда ли съм, с тебе да съм?
Друго не ме и питат никога.
Път без мечти, смях през сълзи,
само това давал си ми ти.
Но само с теб съм жена, те незнаят това.
Време е да си замълчат.
Припев:
Няма кой да ме спре, да обичам само теб.
Няма кой да вини, влюбеното ми сърце.
Няма кой, няма кой, до последния ми дъх.
Няма кой, няма кой, да обърка моя път.
Няма кой, няма кой, да ме съди затова,
че с тебе се чувствам само жена - истинска.
Ако е грях, с теб любовта,
нека да съм аз най-грешна в света.
Но само с теб съм жена, те незнаят това.
Време е да си замълчат.
Припев:
Няма кой да ме спре, да обичам само теб.
Няма кой да вини, влюбеното ми сърце.
Няма кой, няма кой, до последния ми дъх.
Няма кой, няма кой, да обърка моя път.
Няма кой, няма кой, да ме съди затова,
че с тебе се чувствам само жена - истинска. x2
Докладвай текста

Бони - Няма кой Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
sube sube hasta las nubes преводпесен ало алоdisciples - on my mind text pesniнад смълчаните полетаshaya песниno more tears преводбубамара текст на българскиdido hunter bg prevodoverdose pascal junior lyricsdim4ou everybody say kokaala