Изпрати песен

БониНяма кой

Категории: Поп фолк , чалга Език: Български

Бони - Няма кой Текст


Най-грешния, най-лошия,
друго не чух за тебе до сега.
Луда ли съм, с тебе да съм?
Друго не ме и питат никога.
Път без мечти, смях през сълзи,
само това давал си ми ти.
Но само с теб съм жена, те незнаят това.
Време е да си замълчат.
Припев:
Няма кой да ме спре, да обичам само теб.
Няма кой да вини, влюбеното ми сърце.
Няма кой, няма кой, до последния ми дъх.
Няма кой, няма кой, да обърка моя път.
Няма кой, няма кой, да ме съди затова,
че с тебе се чувствам само жена - истинска.
Ако е грях, с теб любовта,
нека да съм аз най-грешна в света.
Но само с теб съм жена, те незнаят това.
Време е да си замълчат.
Припев:
Няма кой да ме спре, да обичам само теб.
Няма кой да вини, влюбеното ми сърце.
Няма кой, няма кой, до последния ми дъх.
Няма кой, няма кой, да обърка моя път.
Няма кой, няма кой, да ме съди затова,
че с тебе се чувствам само жена - истинска. x2
Докладвай текста

Бони - Няма кой Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
the turn of a friendly card преводvideo de jencarlos canela mi corazon insisteza lazar pesnickiняма и следа от наивното момичеmaluma - felices переводalessia cara stay prevodфсб пак ще се прегърнемhitter преводprofugos de soy lunai will be heard lyrics prevod