Досадна била,
и грозна била и
уж не я понасяш ти.
Ужасна била,
безлична била-
вечно тя е темата ти!
Наивна ли бях,
че днес чак разбрах
какво било!
Целуваш се с мен,
прегръщаш се с мен-
напук било!
Припев:
Обичаш другата,
другата, другата,
онази чуждата,
чуждата, чуждата!
И между другото се сещаш
и на мене да кажеш - "Обичам те!"
Обичаш другата,чуждата,
побърквам се!
Не ми говори,
не казвай дори,
че съжаляваш за това!
Дано някой ден
да страдаш за мен
като за тази чуждата!
Наивна ли бях,
че днес чак разбрах
какво било!
Целуваш се с мен,
прегръщаш се с мен-
напук било!
Припев: (х2)
Обичаш другата!
БониОбичаш другата
Добави в любими
383
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Бони - Обичаш другата Текст
Докладвай текста