1.Слепи бяхме досега,не усетихме кога си отиде любовта.
С теб останахме сами две души изгубени уморени от лъжи.
Припев : Слепи бяхме,не разбрахме какво сме имали.
Нямам нищо аз сега, нямаш нищо ти.
Слепи бяхме,не разбрахме какво сме имали.
Щом си тръгне любовта, винаги боли.
2.Тръгна любовта без стон да намери друг подслон.Да я върнем късно е.
С теб останахме сами, грешници сме аз и ти.Нека,нека ни боли.
Припев : Слепи бяхме,не разбрахме какво сме имали.
Нямам нищо аз сега, нямаш нищо ти.
Слепи бяхме,не разбрахме какво сме имали.
Щом си тръгне любовта, винаги боли.
Джена и ИлиянСлепи Бяхме
Добави в любими
526
Запазете час за диетолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Джена, Илиян - Слепи Бяхме Текст
Докладвай текста