Изпрати песен

F.O. и Ats и MadDogЛошо ли ви е ?

Категории: рап Език: Български

F.O., Ats, MadDog - Лошо ли ви е ? Текст


Ле-ле-ле-леко залитам, не излизам от ритъм.
Ти в ъгъла спипан и далеч си от VIP-a.
И ши ги клатя, щот заех им сепаретата.
След някоя друга чаша на всички падат пердетата.
И те така, чак, чак до сутринта.
Пиеш хап, пак, fuck, боли глава.
Казах ти да не играеш тая игра.
Дори и най-добрите отиват в ада.
Пас там дай ми, риташ - чайки.
На бас, че и ти се загледа в тея майки.
Редим ги кат Godfather, не спим зад кадър.
и когато станат - всички пак падат.
Бъркам нов шейк, ти търкаш нова пейка,
и ако си FAKE - объркал си рейса.
На киселите сменяме Face-a.
Чуят ли кика и бързо им действа.
Припев :
Лошо ли ви е, вибрират от бас чашите,
сипи вее бутилки падат от масите.
От брега ви носим най-голямата вълна,
повтаряме въпроса към края на вечерта. (х2)
Hello my freaks, моя глас in the mix.
Тоя мач не е Х и аз не съм ти Ryan Giggs.
Да те виждам да се движиш от вълните на басите.
За дансинга да се погрижиш, кажи ми провокирам ли те.
Аз ши пея за тебе - ти танцувай за мене.
Звука те кара да следваш, а аз водя него баш.
Чисто , чисто нов тираж, хип-хоп стерео шантаж,
large на микрофона F.O.
От колона до колона в момента ти давам наклона
Какво ще кажеш за flow-a - няма го в mall-а.
Що ми викат готин ли - ти да не си сляп ?!
Пред мене ти си троха, а аз съм целия хляб.
Аре върти, върти, щото трака ми кърти.
Нощта на живите мъртви се познава по after-a.
Чакай, леко, не бързай и ритъма ми ща' потърси.
И когато те намерим we'll show no mercy.
Припев :
Лошо ли ви е, вибрират от бас чашите,
сипи вее бутилки падат от масите.
От брега ви носим най-голямата вълна,
повтаряме въпроса към края на вечерта. (х2)
Влизаш в стаята - направо акция.
Варна предоставя сякаква атракция.
Високи токове от махленски блокове.
Високи сметки - не моиш' си платиш тока ве.
За т'ва пък в кухнята всичко може да готви.
Изгорели гуми от високи обороти.
Вълшебни питанки - слагат ги под език.
И путки си викат зъботехник.(Даааа)
А на мен ми дай да свия и да пия,
а тя да клекне и с хуя да я бия !!!
Брат ми вика "да се снима навий я".
И после да цепим 3 нули на харабия.
Т-т-толкова нагъл - ще продам въздуха от дроба ти.
ПОЖАР - целия етаж дими.
Няма да се повтарям - казах ли .
Варналии, бургазлии, вдигат още шум - УСИЛИ!
Припев :
Лошо ли ви е, вибрират от бас чашите,
сипи вее бутилки падат от масите.
От брега ви носим най-голямата вълна,
повтаряме въпроса към края на вечерта. (х2)
Заинтригуван си от пистата, променям плейлиста.
Сипим бутилки и масата подгизнала.
Пакета all inclusive - даже не мога да го затворя.
Събарям планини докато ходя, не мога да смогна бийта да погна.
... ааааа ...
Откакто започнахме да ги вдигаме.
Знаят за темпото с което тъпчем звезди преди заспиване.
Истинските се познават, обаче не си ми познат.
Не взимай за напред, ако джоба ти е назад.
Лошо ли ти е - завиваме листче.
Излитането - успешно, полета ще мине добре.
Стюардеските взимам ви и двечките.
Кучките кефят се, че SWAG-a ми е местен, ве !
Всички си задават въпросите със звездичка.
Подигравам се с играта, чак матрицата засича.
Паля roll за квартала, жега лесно те сваля.
Двата пръста доло - нека всички ги знаят.
LOЛ ... LOШО LИ ВИ Е ? ( x2 )
Докладвай текста

F.O., Ats, MadDog - Лошо ли ви е ? Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
amathelis esi текстcomes to you преводtool sober преводморена текстkristina si хочуwes alane преводпесента от перфектната буряmi gente prevodпесента на тони стораро забранявамwalla prevod