Защо дойде при мен, защо се върна, защо,
раните дълбоки защо отвори, защо,
посегна ти отново на моето сърце.
Защо ме подцени кажи и
чувствата между нас, обрече ти./x2/
Припев:
Ангел беше ти за мене, ала с черна, зла душа.
Хора лоши ти послуша, тях пред мен ти избра.
Ангел беше ти за мене, ала с дяволска душа,
хора лоши ти послуша, тях пред мен ти избра.
Как очакваш аз да те обичам отново,
как очакваш аз да те желая за мен,
как очакваш пак да имам същия характер мек,
за теб останах нищо неструващ човек./2x/
Припев:
ГлорияАнгел с Дяволска Душа
Добави в любими
410
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Глория - Ангел с Дяволска Душа Текст
Докладвай текста