Иди си и не ме мъчи..
Иди си, чуваш ли? Мълчи!
Че болката без друго е голяма..
В сърцето ти за мене място няма.
Че болката без друго е голяма..
В сърцето ти за мене място няма.
Припев:
А ти за мене ще бъдеш само спомен,
горчив и вечен във моята душа..
Ще пазя твоя образ непокорен..
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Ти всичките мостове разруши.. Прощавах ти..
И ти на мен прости!
Останахме на два различни бряга,
единият от другия избяга.
Останахме на два различни бряга..
Защо сега от мене ти избяга?
Припев:
А ти за мене ще бъдеш само спомен,
горчив и вечен във моята душа..
Ще пазя твоя образ непокорен..
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
КамелияИди си
Добави в любими
380
Запазете час за спа терапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Камелия - Иди си Текст
Докладвай текста