Изпрати песен

КамелияИди си

Категории: Поп фолк Език: Български

Камелия - Иди си Текст


Иди си и не ме мъчи..
Иди си, чуваш ли? Мълчи!
Че болката без друго е голяма..
В сърцето ти за мене място няма.
Че болката без друго е голяма..
В сърцето ти за мене място няма.
Припев:
А ти за мене ще бъдеш само спомен,
горчив и вечен във моята душа..
Ще пазя твоя образ непокорен..
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Ти всичките мостове разруши.. Прощавах ти..
И ти на мен прости!
Останахме на два различни бряга,
единият от другия избяга.
Останахме на два различни бряга..
Защо сега от мене ти избяга?
Припев:
А ти за мене ще бъдеш само спомен,
горчив и вечен във моята душа..
Ще пазя твоя образ непокорен..
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Но жалко е, жалко е, че ти не ме разбра.
Докладвай текста

Камелия - Иди си Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
fito blanko meneo преводshake that if you got преводзавинаги текст десиславада те жадувам аз текстafire love преводсръбска песенпесента датmj juvenow that i've found you преводфики ако искаш текс