Няма обич помежду ни,
има само тежки думи.
Любовта я няма вече,
остана надалече. (х3)
Припев:
Като жива, жива рана,
само спомен ти остана
и сърцето ми разпали.
Защо не ме пожали?! (х2)
Няма обич помежду ни,
има само тежки думи.
Любовта я няма вече,
остана надалече.
Припев:
Като жива, жива рана,
само спомен ти остана
и сърцето ми разпали.
Защо не ме пожали?! (х4)
КамелияКато жива рана
Добави в любими
393
Запазете час за спа терапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Камелия - Като жива рана Текст
Докладвай текста