Изпрати песен

КапитанаИскрен

Капитана - Искрен Текст


Ако искаш да бъдем небрежни мисловни господари - върни лентите стари, когато съм с теб нямам кошмари, не движа с помияри. Обичам дните в които сме превъртели и изпитанията, които сме претърпели/преодолели. Сцените във филма ни сме разиграли като горски стражари, ставаме по-хладни само с политици-костюмари, които са крали, крали, крали, а заслужават да са в отводнителните канали. Политици за парите се продали, още в 1-вия ден в който в парламента са седнали... И какво правят за начало, веднага повечето са заспали, сякаш цяла нощ на дансинга са избухвали. Обичам те по принцип, не разбра ли ? Модерно беше преди да общувам със тарикати и тузари, но сега промени много се натрупват в човешките убеждения и идеали. Фалшиви хора, играят със живота във фалшивите си сценарии, които писали са ги с какво ли ? Като че ли с крака ли ? Не, по-скоро и по-вероятно са държали писалки в техните... а_ _ _ и. Проявявам нетърпение към несправедливи ситуации, превръщат хората зарята във вълнуващи фракции/психически атракции (мислят че е иновация), излишно се впускам, чувствам в празни/безсмислени констатации, които ще са ефективни, но едва ли! Щото без тебе, мило и неповторимо младо девойче, аз страдам когато те няма, а искам уж да съм геройче. Да ни завали едно поройче и капките с причини да те обикна повече, не брой че, ще е спрял дъжда пороен отдавна, сойче, сладко, малко и звездите да ти свалям недостатъчно действие за споделено удоволствие. С теб изпитвам аз спокойствие, сигурност и щастие на n-та, мразя аз агента, който под терасата следи ме като пуша и пия мента, а със теб обичам най-момента, диригента на мига и пациента на хотела, който страх изпитва от ситуация трудна, метафорично инцидентна, няма от високо да се метна, няма да те мисля за небрежна, няма и да искам да си нежна, искам те изцяло и в картина зимна, обстановка снежна, ох, колко се радвам че преди време аз те срещнах. Бях преди муден и прокуден, аутсайдера в обществото, стаята си сега започнах без пари да обзавеждам, станах продуктивен, на разходки се извеждам, а с присъствието ти се изнежвам, искам да те гледам, а после и да те обследвам. Защото с радости и щастие аз от тебе се зареждам. Искам денонощно л*****и да те изцеждам. Ако трябва сега и извод да привеждам, мисля че прилежно творчество с естетика подреждам, чувствата си към искрено изказвам, екстаза ти да произвеждам - аз така си се зареждам, до екстаз, когато те довеждам - без дори нищо да нареждам... Ти сама искаш да разбереш искаш или не това да извеждам, но на преден план остава любовта към личността ти свръх-добра и свръхчовешка, мила, нежна и добра, кога ще се докопам аз до твоите гладки и възбуждащи бедра, на дивана 1-во остави това (и на пода пак става за игра), после свали и онова, което ме кара да изтръпвам даже само и от мисълта, как те гъделичкам със езиче, светната в стаята лампа, а ние голи през нощта, още няколко неща - ослепителна жена, изключително добра, изразително пленяваща и проницателна душа, аз ще продължа да те обичам, докато съм още на планетата Земя. Нова Година в 12 вечерта, пият шампанско, традиции има и с "преувеличената" заря, заглеждането по момичета отдавна в мен замря... А не знам завинаги ли или само засега. Знаеш вегетарианец уж се правя, но ще ти купувам саздърма и пастърма. Ти си като приложение, което не всеки тегли, щото аз го правя и повечето нямат достатъчно права. ;) Проявяваме доброта, даже и към лоши и не стойностни неща, хората душевни са, но вече са изгубили повечето своята душа. Защото грижа ги е данъка над хорската мълва, а когато срещам такива празни, тъжни хора плача без да пускам аз сълза. Криза е достигнала отдавна нашата страна, народа би излязъл скоро ако 1-во себе си той промени, и със нужните усилия той света да подобри, но уви, твърде тъпи са нали (българските хомо-сапиенси) и разбери, различното във теб привлича ме най-много към твоите устни, към прекрасните коси, повърхностно не мисля, защото пък вътрешно боли, не изплувалите чувства ги забравят, само тези, които от мечти и цели се отказват, защото неувереността психически ги смазва, а страха във тях, както и понякога и в мен преобладава, не очаквам нищо, но и докато съм жив поне за месец да съм с теб ще се надявам... Ако не животът явно напразно изживял съм, и съм страдал, и щом поддал съм се на емоциите да бъда с теб, когато съм се н*******л, а в нормално състояние като котарак в краката ти съм мъркал. Може да се каже, че защитен да съм измръзнал (метафорично-ментално развитие в застой) съм само когато те целувам, и съм те прегърнал, и неуверено и постепенно страх в мъдрост и любов аз съм превърнал. Превърнали сме спомени, от които си спомняме останали настръхнали, рани незараснали, от възможности, които отдавна сме изпуснали, невярващи и двамата на чувствата си, разразява се пожар из цели декари от горски местности, защото искрата я запалихме, и толкова я разпалихме, че пораснахме, фаталните не вербални знаци и комуникации, привличат ни ужасно да се спуснем по течението коварно, но накрая водопада падайки надолу някак си преди сблъсъка с водата ни побърква и изумява, а водопада е в Хаваи и долу всъщност има лава, трансформирах те от ларва в пеперудка уникална, а аз вечно ще остана за теб като със сиренцето черен гарван, безславно вече надигран съм, признавам побеждаваш винаги във мача - а после аз играя бейзбол на отсрещното игрище със голямата бухалка, тупалка се оказа, причини сега да съм влюбен ще извадя - искам да съм с теб, даже и в ада, ти за мен не си като награда, аз без теб деградирам и пропадам, мощен стимулатор на пламъка в любимата запалка, сладка, добричка, прекрасна, никога не си жалваш нещата, директно истината казваш в очите, а аз докато те слушам - другите спите, за мен тя (нея) магнит е, като я няма намаляват ми дните, пъстри са й очите, и да шептите мнението за нея не може да ми промените и даже ако се опитате ще сгрешите, напразни са думите, напразни обидите, не променят дори 1 от мотивите - да я обикна още повече минавайки дните, и после аз поемам отговорността да си оправя поразиите, обичам усмивката й, очите, гърдите, краката, петите, доколко сега може да броите, татуировка си правя със нейното име от убождания в кошера на пчелите, а после отивам при осите, връщам се като бандит - пред буря затишие, бандити спасявайте се, защото идвам ви през прозорците, пленници на упорството, останали наполовина - заключени в портите на робството, гледа окото ми зоркото - красотата в нюансите многото... Строго гледам планината от високото, там правя и логото - планината прекрасна и вулкана изригващ от върха, докато не изгасне то... Ще е опасно, Йо, и сещаш ли се защо ? Защото обичам момиче само едно - с плодове безкрайно дърво, не късам от него, защото така наранявам го. Явявам се пред хората яростно, когато я няма братле, изпадам сякаш в дънната яма брате. Много голямо предизвикателство, да превърнеш в дълголетна връзка своето със нейното приятелство и то напълно съзнателно, обичам когато ме гледа и чака изпитателно, просто аз наблюдавам и чакам перфектността на настоящето занятие, изкарано в размисли мръсни, нежни, страстни, действия опасни, лелее - този огън не ще да изгасни ! Това вече ти се изясни, целувки дълги и страстни - във водовъртежа на думи и действия прекрасни, грижи полагаме да сме заедно понеже сме дръзки и в решенията резки.
Докладвай текста

Капитана - Искрен Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
ac dc tekstovework hard play hard akonredman so high prevodiggy azalea team textalex mica dora dora преводscorpions blackout преводblack sabbath heaven and hell преводdejan matic ona je moja български преводmahmut orhan - save me prevodandjeo cuvar sasa matic