Най ми е добре с няколко мъже.
С няколко мъже най ми е добре.
Всеки много да ме глези.
Всеки да е луд по мен.
Всеки да ми подарява
чудни работи през ден.
Всеки много да ме иска,
да се прави на герой.
Всеки да поеме риска
цял живот да бъде мой.
Ти и ти и ти и ти и ти.
Но уви така не става,
всеки много е ревнив
и направо полудява,
щом направя друг щастлив.
Всеки иска да ме върже
сас венчило и деца.
Аз пък искам, много искам
няколко да избера.
Ти и ти и ти и ти и ти.
Най ми е добре с няколко мъже.
С няколко мъже най ми е добре.
КатиНай ми е добре
Добави в любими
255
Запазете час за диетолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Кати - Най ми е добре Текст
Докладвай текста