Грях ли е това да пойскаш всяка хубава жена,
лесно е с пари, по е сладко да го можеш ти.
Ах ле-лей виж каква жена, на кръст очите ни събра,
но чувам скъпо че върви не е за хора без пари.
Каква жена , каква жена, на кръст очите ни събра,
но чувам скъпо че върви не е за хора без пари.
Грях ли е това да пойскаш всяка хубава жена,
лесно е с пари, по е сладко да го можеш ти.
Каква жена , каква жена, на мен дали ще въже тя,
на музиканта му върви на най-красивите жени.
Каква жена , каква жена, на кръст очите ни събра,
но чувам скъпо че върви не е за хора без пари.
Грях ли е това да пойскаш всяка хубава жена,
лесно е с пари, по е сладко да го можеш ти.
КондьоГрях ли е това
Добави в любими
123
Запазете час за йога в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Кондьо - Грях ли е това Текст
Докладвай текста