Изпрати песен

КрискоЛош или добър

Криско - Лош или добър Текст


Има ли пожари?
Има ли, има ли, има ли пожари? (x4)


Лъжи за мен си чувала
и си се чудила - така ли е такъв ли съм?
В моят кръг си се бутала и си се фукала,
че аз по тебе хлътнал съм!
Скандалната ти фигура те прави сигурна,
че мисля как да те изям!
Не си мисли, че като си пожар и палиш всеки бар,
ще бъда твой пожарникар!
Играеш го много влюбена, но си възбудена,
от всяко изкушение!
За мен ти си вещ купена, надупена в помещение!


Може да отказваш, може да отричаш,
но за теб аз ще съм - най, най, най!
Лош или добър, двете ми лица обичаш
и сама ще викаш - дай, дай, дай! (x2)


Дай, дай, дай!
Йе, йе!
Дай, дай!
Аха!(x2)


Забрави за правила, ти не си била
на площадката ми за игра!
От теб ще взема всичко - да!
Което искам - да!
Без да имам какпа вина!
Слушай батко си малката, пази си тайната,
че после да не те е срам!
Без нея всичко дразни ме, нарочно прави се,
накрая с мене ще е знам!
Кака ти е отракана, нахакана,
върти ги всички номера!
Знае на хляба мекото,
курса на еврото, във всяка страна!


Може да отказваш, може да отричаш,
но за теб аз ще съм - най, най, най!
Лош или добър, двете ми лица обичаш
и сама ще викаш - дай, дай, дай! (x2)


Дай, дай, дай!
Йе, йе!
Дай, дай!
Аха!(x2)


Има ли пожари?
Има ли, има ли, има ли пожари? (x2)


Може да отказваш, може да отричаш,
но за теб аз ще съм - най, най, най!
Лош или добър, двете ми лица обичаш
и сама ще викаш - дай, дай, дай! (x2)


Дай, дай, дай!
Има ли пожари?
Дай, дай, дай!
Има ли, има ли, има ли пожари? (x2)


Дай, дай! (x2)

Докладвай текста

Криско - Лош или добър Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод

лош или добър текст

криско лош или добър текст
криско има ли пожа ликриско има ли пожари
kristina si хочуamorphis shatters within превод текстколко колко песен едно питиеdzak tekstlela pala tutemadonna lucky star преводmillion reasons prevodжена за лудницата преводачани лорак и мот текстдоверих ти се моя грешка не твоя