Проклинам моето сърце, че те обича жално.
Пред мен стоиш на колене и като ангел паднал,
протягам двете си ръце и времето се спира.
Виновно е това сърце, че болката избирааа.
Припев:
Mълчи виновно си сърце че като свещ изгарям,
мълчи виновно си сърце,
че грешките на любовта аз пак повтарям. /x2/
В очите ми топи се лед вгорчени от тревога,
отрова ли си или мед, но аз без теб не мога.
Подарък ти от мен вземи, вземи сърцето клето
трохи от обич му дари,то цялото ще светиии.
Припев:.../x3/
ЛияВиновно сърце
Добави в любими
208
Запазете час за грим в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Лия - Виновно сърце Текст
Докладвай текста