1.В любовта гордостта е грях..
Горд ли си, сега, че те боли..?.
Разрушен от своите слабости..
Щастлив ли си?
П-в:Като вещицата зла,
откраднах твоята душа..
Ти така се оправда, нали?
Вещици наричат ни,
всички хубави жени..
За това, че с нас боли...боли...
2.Колекция от изгубени души имам аз
но твойта ми тежи
Няма кой за нея да плати...
Обречен си
Като вещицата зла,
откраднах твоята душа..
Ти така се оправда, нали?
Вещици наричат ни,
всички хубави жени..
За това, че с нас боли...боли...
ЛиянаКато вещица
Добави в любими
323
Запазете час за физиотерапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Лияна - Като вещица Текст
Докладвай текста