Почакай ветре... Косите ми не разпилявай!
Не ме залъгвай, че съм щастлива, че съм млада...
На този свят, живея в самота...
Не ми напомняй забравени неща!
*Припев*
Замина ти! Не се завръщай никога!
Ах как боли... Но по добре така!
Без твоите ласки фалшиви и лъжи. /2х
На пепел ветре спомен разпръсни...
Почакай слънце! Недей залязва толкоз рано.
Че мрак ще падне, ще се отворят стари рани.
От самота. Най-боли в нощта,
когато всеки си тръгне към дома.
*Припев*
Замина ти! Не се завръщай никога!
Ах как боли... Но по добре така!
Без твоите ласки фалшиви и лъжи. /2х
На пепел ветре спомен разпръсни...
ЛунаПепел
Добави в любими
240
Запазете час за физиотерапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Луна - Пепел Текст
Докладвай текста