Изпрати песен

ПреславаНе се изтриваш

Преслава - Не се изтриваш Текст


Мачкам те, трия те, даже те забравих,
но сърцето цяло при тебе си оставих.
Не се изтриваш и със сто да съм,
ти ме убиваш, а пък жива съм.
Липсваш ми и личи, и ми се познава,
тъжната, лудата мрази да те няма.
Не си признавам ако ме боли,
но даже да мълча го знаеш ти.
Само да те питам, как си с жените?
С някоя в четири пак ли си звъните?
Като на мен да кажеш, че нощта
е страшно дълга ако няма я.
Само да те питам, как си с алкохола?
В него ли ме давиш, защото аз не мога?
И страдам още за един човек
в живота си за теб.
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Сменяш ли града да не усещаш
как сърцето ти се къса като ме срещаш?
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Всичките пари, пали ги, стопли се.
Че не ти е гадно, че не липсвам кълни се.
Мразя се като в два, в профила ти влизам,
мразя се за това теб, че те обичам.
Минавало било с времето,
а сутрин в мислите си първото.
Липсваш ми и личи, и ми се познава,
тъжната, лудата мрази да те няма.
Не си признавам ако ме боли,
но тебе как те искам, знаеш ли?
Само да те питам, спиш ли с телефона?
Оставяш ли го твоя, защото аз не мога?
На линия съм за един човек
в живота си за теб.
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Сменяш ли града да не усещаш
как сърцето ти се къса като ме срещаш?
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Всичките пари, пали ги, стопли се.
Че не ти е гадно, че не липсвам кълни се.
Само да те питам, спиш ли с телефона?
Оставяш ли го твоя, защото аз не мога?
На линия съм за един човек
и чакам нещо мъничко от теб.
Само да те питам, гушка ли те друга?
И казва ли ти страшно по тебе, че е луда?
На линия съм за един човек
в живота си за теб.
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Сменяш ли града да не усещаш
как сърцето ти се къса като ме срещаш?
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Всичките пари, пали ги, стопли се.
Че не ти е гадно, че не липсвам кълни се.
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Сменяш ли града да не усещаш
как сърцето ти се къса като ме срещаш?
Скъпата кола намери ли място?
Където, че ме няма да не пари ужасно.
Всичките пари, пали ги, стопли се.
Че не ти е гадно, че не липсвам кълни се.
Докладвай текста

Преслава - Не се изтриваш Превод


Песента все още няма превод!
1 човек иска превод
Искам превод Добави превод
remember when by avrilivenpaparizou skotadi prevodлале ли си зюмбюл ли си-текстdimcho-znam tekstлюбов краде се най лесно нощемadele hello преводsemsa suljakovic sinan sakic moja se kula srusiюнона и константин текстхулио иглесиас абразаме переводjordin sparks & whitney houston celebrate превод