Имах всичко което,
прави така щастливо сърцето...
Момент на слабост беше той,
само за нощ...,
а те изгубих...
Никой след тебе аз не обикнах,
с никой и със нищо не свикнах,
предадох цялата твоя любов,
за тази нощ една...
Припев:Съжалявам, съжалявам,
да знаеш колко много ме боли,
всяка болка заслужавам,
щом видя сълзите ти...
Не не питай, не не питай!
От твоите думи душата ми стене,
дишайки бавно умирам,
щом сила нямаш да останеш при мене...
Имах всичко което,
прави така щастливо сърцето...
Момент на слабост беше той,
само за нощ...,
а те изгубих...
Никой след тебе аз не обикнах,
с никой и със нищо не свикнах,
предадох цялата твоя любов,
за тази нощ една...
Припев:Съжалявам, съжалявам,
да знаеш колко много ме боли,
всяка болка заслужавам,
щом видя сълзите ти...
Не не питай, не не питай!
От твоите думи душата ми стене,
дишайки бавно умирам,
щом сила нямаш да останеш при мене
РайнаНяма Връщане Назад
Добави в любими
209
Запазете час за маникюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Райна - Няма Връщане Назад Текст
Докладвай текста