Питай сърцето, само то знае,
кой колко страда. Ще ти признае!
Питай го за мене, питай, не мълчи!
То ще ти разкаже как ме нарани.
Бях на ръба, бях в(ъв) пропастта.
И все ми бе едно, с кого деля легло.
Пиех, кълнях и себе си винях.
Мразех се, но знам - така те преживях. (х2)
И друг ме целува, и друг ще ме има.
Но как да се будя, щом не съм щастлива..
Питат те за мене, питат но мълчиш.
Хайде, разкажи им как ме нарани!
Бях на ръба, бях в(ъв) пропастта.
И все ми бе едно, с кого деля легло.
Пиех, кълнях и себе си винях.
Мразех се, но знам - така те преживях. (х2)
Питат те за мене, питат но мълчиш.
Хайде, разкажи им как ме нарани!
Бях на ръба, бях в(ъв) пропастта..
Пиех, кълнях и себе си винях.
Мразех се, но знам - така те преживях.
Бях на ръба, бях в(ъв) пропастта.
И все ми бе едно, с кого деля легло.
Пиех, кълнях и себе си винях.
Мразех се, но знам - така те преживях.
РениБях на ръба
Запазете час за маникюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Рени - Бях на ръба Текст
Докладвай текста