Изпрати песен

Респект (Respect) и Насио (Nasio)Колко жалко

Категории: хип-хоп Език: Български

Респект (Respect), Насио (Nasio) - Колко жалко Текст


Обществено мнение ...
1во,2ро,3то ... отрицателно (2х)
И понеже българинa е възможно най-отвореното същество,
за тфа са ни такива изпълнителите,
за тфа ни е такава музиката,за тфа ни е такъв манталитета.
Мен ме остави на страна,обаче аз съм сигурен,
че ти не си доволен дори от себе си!
Две сълзи дневно ядове от болки стари,
всяка вечер пълня пепелника ми с цигари,
а в кошмарите пълно с непознати хора...
те умират вкъщи,аз умирам на двора ха.
Дай ми още 20 рими после ела и спри ни.
Аз не пиша текстове,аз пиша картини.
В ръката на човек ли е причината да се кръстите,
когато не ви стиска да си шарате пръстите.
Колко жалко ...на мен не ми е малко,
живея с малкото от многото на малко.
Всеки истински фалшив глупак ми слуша парчетата...слуша ги,мисли ги,
не си мърда крачетата.И понеже аз не ставам кажи кой става??!
Пикая ви на тъпата слава...аз имам много фенове стоящи на първия ред.
Не ми е мъчно за мен...мъчно ми е за теб!
Получовек на маса точи думи криви,
акъл измислен за живот с чалга мотиви.
И той не може,но ми казва,че и аз не мога...
не ща да мога,но роден съм за да го мога.
В срана където истината е сурова,нови хитове с рими от '92.
RESPECT поздравява отворените,дръжте си тъпите коментари по форумите!
Къде бяхме и къде стигнахме...живота простичък е,
значи ли това че го разбрахме.Хората ни знаят,значи ли че сме успяли?!
...в очите им сме още татоирани парцали.
През undergrand,melody и драма семейна тракът ни звучи
като от новия албум на Wane-a.
Още PESPECT SOUTH CENTRAL ПЛОВДИВ все още съдбата ни написана е с молив.
От дума на дума,ухо на ухо музика направена добре и за какво?!
...Любов след любов,от любов вече писна ми.
Кай ми къф е смисъла да си говорим истини?!
Сълзите свършиха,усмивките ги няма,
живота е направен за един,не за двама.
Радостта е на дъх разстояние.Чакам глас от теб да чуя,но чувам мълчание...
Получовек на маса точи думи криви,
акул измислен за живот с чалга мотиви.
И той не може,но ми казва,че и аз не мога...
не ща да мога,но роден съм за да го мога.
В срана където истината е сурова,нови хитове с рими от '92.
RESPECT поздравява отворените,дръжте си тъпите коментари по форумите!
By KrIsSiTy {}
Докладвай текста

Респект (Respect), Насио (Nasio) - Колко жалко Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
groove armada think twice lyricsmeteorite years and years преводpalm trees tygafive finger death punch - wrong side of heaven преводdaddy yankee poseteksta na pesenta bazuka na kriskoinna преводmadonna the beast within перевод vbox7the heavy short change hero превод текстmetallica loverman превод