Все упрекваш ме за нещо, и намръщен ме следиш!
Искаш аз да съм безгрешна, ала също ти грешиш!
Искаш ти в мен да виждаж най - перфектната жена,
все за нещо ме обиждаш и измисляш ми вина!
Припев:
Май ще трябва да решим кой е прав и кой греши!
Как ще бъде занапред, време е да сложим ред!
Не упреквай ме безкрай, че ще ме изгубиш знай,
повече не ще търпя да ме съдиш без вина!
Ту била съм закачлива, ту студена като лед,
все за нещо аз съм крива и виновна съм за теб.
Ако някога отидеш по света от край до край,
няма никъде да видиш идеални хора знай!
Припев: (х2)
СилвияНе съди ме без вина
Добави в любими
120
Запазете час за масаж в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Силвия - Не съди ме без вина Текст
Докладвай текста