1.Бавно умирах и трудно се раждах след тебе аз..
необяснимо дори и за мене е как оцелях..
С трепет очаквах пак да те видя,да изгоря,
но чувствата скривах за да не видиш болката...
Стрелям право във сърцето ти така,за да видиш
как боли от любовта..!Стрелям право във сърцето
ти така..ти това заслужи..!!!
2.Ти си заблуда,но аз търся друго - истинска любов,
всичко отне ми с това ми показа,че не си готов...
Как не разбра,че съм различна и че ме боли..?
Каквото и да ми говориш сега,по-добре замълчи!!
Стрелям право във сърцето ти така,за да видиш
как боли от любовта..!Стрелям право във сърцето
ти така..ти това заслужи..!!!
Теди АлександроваСтрела в сърцето
Добави в любими
192
Запазете час за йога в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Теди Александрова - Стрела в сърцето Текст
Докладвай текста