Така започнахме правило първо
за удоволствие,никакви чувства!
Не се издаваме правило второ
и трето всеки може с други да се вижда
По дяволите всички правила,
за мене си, да деля не бих могла!
Държа те, държиш ме, и мой си не пускам
държа те, държиш ме, без тебе не тръгвам
първо те обикнах, второ знаят всички
трето те убивам с друга да те видя!
С теб подписахме нещо,
което не съм поискала, но го приех!
По малко имах те и по малко давах
не днес,не бих те дала или бих умряла!
По дяволите всички правила,
за мене си,да деля не бих могла!