Само спомена ме връща в бащината къща
и мечтая в нея да се върна.
Там, на прага, ме очаква старата ми майка,
с много обич пак да ме прегърне.
Там, на прага, ме очаква старата ми майка,
с много обич пак да ме прегърне.
Припев:
Хей, години, пусти - опустели,
най-прекрасното от мен сте взели.
Много злато и пари в този свят да имам
младостта ми няма да се върне.
Там ме чака моя татко, под лепите стари,
там ме чакат моите другари.
Във душата ми отеква песен на гъдулка,
още помня майчината люлка.
Във душата ми отеква песен на гъдулка,
още помня майчината люлка.
Припев:
Хей, години, пусти - опустели,
най-прекрасното от мен сте взели.
Много злато и пари в този свят да имам
младостта ми няма да се върне.
Помня как долитат рано щъркели, на пролет
и на Бога от сърце се моля,
живи, здрави да се върнем,
че ни домиляха бащиният дом и родна стряха.
живи, здрави да се върнем,
че ни домиляха бащиният дом и родна стряха.
Припев:
Хей, години, пусти - опустели,
най-прекрасното от мен сте взели.
Много злато и пари в този свят да имам
младостта ми няма да се върне.
Тони ДачеваБащината къща
Добави в любими
1554
Запазете час за йога в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Тони Дачева - Бащината къща Текст
Докладвай текста