Изпрати песен

Тони СторароНе си магия

Тони Стораро - Не си магия Текст


Къде от твоите лъжи душата си да скрия?
Каква загадка си кажи, каква магия?
Защо за тебе мисля аз, защо изгарям пак от страст?
Защо ли всичко на света бих дал за теб и любовта?


Припев:(x2)
Сладки спомени връщат ме в нощи огнени,
няма, вярвай ми, да те забравя нито миг.


Няма!


От твойте устни аз съм пил до болка грях любовен
и най-щастлив с теб съм бил и най-отровен.
Не си магия, а жена каквато нямам на света,
за твойте ласки в нощта жадува моята душа.


Припев:(x2)


Няма!


Припев:(x2)


Няма!

Докладвай текста

Тони Стораро - Не си магия Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
it ain't me преводk9rn freek on lesh prevoddjay sean - tears in the ocean преводшат на патката главата тексткакво означава на български берегиsoulja boy she blowing me kissesфантомът от операта операта песенnick jonas voodoo преводgia ton idio anthropo milame textshallower it grows преводач