Лесно е да извадиш от калта човек,
помниш ли,много пъти правих го за теб?
Трудно е от тебе да извадя аз калта,
душата ти е тя - разбрах го чак сега!
Припев:
На мен ли гръб обръщаш?
Очи ли нямаш ти?
Коя до тебе беше и три сълзите ти?
Един неблагодарник,това ли си - кажи?
Не искам да си ангел,но човек поне бъди.
Тръгваш си сякаш нищо аз за теб не съм.
Луд ли си? Аз за теб поела бих куршум.
Кой си ти?
Не,немога да повярвам на това,
че твоята ръка,устои на спусъка.
Припев:
На мен ли гръб обръщаш?
Очи ли нямаш ти?
Коя до тебе беше и три сълзите ти?
Един неблагодарник,това ли си - кажи?
Не искам да си ангел,но човек поне бъди.
Един съвет от мене,за вас момичета.
За себе си мислете,като обичате.
За цялата ви вярност,за всичките сълзи.
С една неблагодарност,с това ще ви се заплати.
ВаняНеблагодарник
Добави в любими
195
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Ваня - Неблагодарник Текст
Докладвай текста