Изпрати песен

АнархистаПросто рап

Категории: рап , хип-хоп , RnB Език: Български

Анархиста - Просто рап Текст


Доста дълго време бях изгубен в тъмнината,
чудех се дали и мене ме чакат при светлината?
Или пък дали ще мога скоро да вдигна главата,
за да ви кажа, че истината чака на вратата!
Но разбирам вече, че живота е различен
рапа дава ми сила да бъда луд и нетипичен.
И даже в съня си съм като Вазов поетичен,
дори да бъда в ада, ще съм ангела-лиричен.
За хората, които търсят смисъла в рекламите,
истината не присъства в цената на саламите!
Но въпреки това не спираш да въртиш каналите
и чуваш само за убийства и война в държавите!
Така стоят нещата в настоящия ни век,
модерно е да бъдеш лош и по-малко да си човек!
За тази диагноза надявам се да намерим лек
и някой ден до мен да си ти, вместо бучка лед!
Припев:2х
Пиша тази песен за годините напред
и нека тя да донесе на всеки повече късмет.
Нека бъдем по-добри, хора с хиляди мечти
да живеем, да се смеем, да сме само аз и ти!
Нямам нищо повече от чиста душа и сърце
пред черните пари, избирам белите ръце!
Не съм златна риба, не съм за теб госпожице!
Чувал съм, че много режеш, да ти викам ножице?
Музиката ми лишена е от простотия,
за разлика от ........ тия и ония.
Лирически пирон на правата ви ще забия
и ключа от вашто студио, някъде ще го скрия!
Омразна ми да слушам само рап за наркомани,
едва ли ще доживее детето си да нахрани!
Алтернатива няма, дет' се вика мани-мани!
Чалга-проститутките и техните романи!
За разлика от много хора, аз не се продадох
и за всеки, които заслужава доверие дадох!
Продължавайки напреде вече нов стил си създадох,
където истина царува и ви я раздадох!
Припев:2х
Пиша тази песен за годините напред
и нека тя да донесе на всеки повече късмет.
Нека бъдем по-добри, хора с хиляди мечти
да живеем, да се смеем, да сме само аз и ти!
За деветнадесет години това, което съм разбрал,
че малка част от живота даже още не съм видял
и хиляди възможности вече съм пропилял,
да живея за истината отдавна съм избрал!
Музика не правя, но създавам си изкуство,
във което да живея и да влагам всякво чувство!
Правя го за кеф, за да ми бъде gusto
вкарвам и енергия, за да не бъде пусто!
Рапа ми не се отнася за банални теми,
като тея за коли,треви,жени със хризантеми!
Омразна ми да слушам за качествата големи
да пушиш, да пиеш и да създавате проблеми!
Говоря откровено ти се правиш на ербап,
отвътре си изгнил вече време ти е за скрап.
А относно мене, ще повтарям пак и пак
не правя чудеса, но ще правя просто рап!
Припев:2х
Пиша тази песен за годините напред
и нека тя да донесе на всеки повече късмет.
Нека бъдем по-добри, хора с хиляди мечти
да живеем, да се смеем, да сме само аз и ти!
Докладвай текста

Анархиста - Просто рап Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
t.a.t.u - how soon is now преводwstrn in2 преводone day hero prevodoriеnt еksprеs,chаlgаazis haide pochve me se ga text prevoddr dre kendrick lamar the recipegta red lips преводamorphis shatters within превод текстrobin svhulz headlights преводthe heavy short change hero превод текст