Припев:
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Правя само злини, някой все го боли.
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
играя си с любовта, ставам все по сама.
Кой ме прокле с това сърце,
което никъде не знае, как и къде и вечно греши.
Припев:
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Правя само злини, някой все го боли.
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
играя си с любовта, ставам все по сама.
Кой ме прокле и до кога и до кога все така
ще бъда сама, аз вечно греша.
Припев:
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Правя само злини, някой все го боли.
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
играя си с любовта, ставам все по сама.
Кой ме прокле с това сърце
което никога не знае как и къде и вечно греши
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Играя си с любовта, ставам все по сама.
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Правя само злини, някой все го боли.
Какво ми става, не знам как да престана, не знам.
Играя си с любовта, ставам все по сама.
...Кой ме прокле...
АнтонинаСама
Добави в любими
100
Запазете час за йога в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Антонина - Сама Текст
Докладвай текста