Изпрати песен

АзисТежко ли ти е

Категории: Поп фолк Език: Български

Азис - Тежко ли ти е Текст


Да се преструвам на влюбен не искам аз,
да се страхувам от теб, от твойта власт,
живота ми си отива, защо ме убиваш?
Припев:
Тежко ли ти е, кажи?
Тежко ти е, знам, боли,
но от всичко най-тежи
да си забравен, разбери!
Да ти робувам за нищо не искам аз,
душата моя превърна в шепа прах,
живота ми си отива, защо ме убиваш?
Припев: (х4)
Тежко ли ти е, кажи?
Тежко ти е, знам, боли,
но от всичко най-тежи
да си забравен, разбери!
Докладвай текста

Азис - Тежко ли ти е Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
it ain't me преводk9rn freek on lesh prevoddjay sean - tears in the ocean преводшат на патката главата тексткакво означава на български берегиsoulja boy she blowing me kissesфантомът от операта операта песенvoodoo nick jonas bg subgia ton idio anthropo milame textshallower it grows преводач