1. Денят в който той ми каза, че заминава,
нямах смелостта за чувствата си да му кажа.
Реших, че всичко без него продължава,
че е късно и обяснението не си заслужава.
Дали ще ме боли ?!
Дали ще съжалявам ?!
Как ще продължавам без да се предавам ?!
Къде?!
Къде си ?!
Къде си ти сега ?!
Дали си с друга и коя ли е тя ?!
Сега се боря с тежката съдба,
правя всичко, за да продължа сама..
Вали дъжда, усещам моята вина,
ВЪРНИ СЕ И МИ ПОДАЙ РЪКА !!!
Припев:
Съжалявам, моя любов ела..
Не искам да бъда отново сама..
Направих грешка и съжалявам..без теб напред не продължавам.
Обичам те - не се предавам..
на тежките позиции, аз отстоявам..сили нямам,
но пак не се давам.. НЕ, НЕ, НЕ ехеее
2. Всяка сутрин се събуждам с мисълта за теб,
не си мисли, че съм студена като лед.
Сърцето ми разбито е на парчета,
не ме интересуват другите момчета !!!
За теб живея, за теб се смея,
за тебе пея и силно копнея.
Боря се грешката си да преживея
и се опитвам с друг да се разсея,
но не мога да проумея..
Как без теб за напред ще успея???
Дали ще мога да оцелея и чувствата си да овладея?
Припев:
Съжалявам, моя любов ела..
Не искам да бъда отново сама..
Направих грешка и съжалявам..без теб напред не продължавам.
Обичам те - не се предавам..
на тежките позиции, аз отстоявам..сили нямам,
но пак не се давам.. НЕ, НЕ, НЕ ехеее (2)
Трудно е!!!
Както винаги..
Вероятно не мога да бъда с теб!!!
Като глупачка!
Всеки път, когато отворя очите си
мисля, че ти си все още там!
СЪЖАЛЯВАМ !
И те обичам.. ЗАВИНАГИ !!!
Big XСъжалявам
Добави в любими
102
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Big X - Съжалявам Текст
Докладвай текста