Изпрати песен

БониПолудявам ли

Категории: Поп фолк Език: Български

Бони - Полудявам ли Текст


Припев:
Когато аз те искам тебе все те няма,
когато нещо искам, трябва да крещя,
защо ли трябва аз в салзи да съм обляна,
а ти над мен да властваш всеки божи ден.
Полудявам ли когато съм без теб?
Полудявам ли - любов ли е се питам?
Полудявам и погубвам се без теб,
виждам твоите очи да ме изпиват.
Припев:
Когато аз те искам тебе все те няма,
когато нещо искам, трябва да крещя,
защо ли трябва аз в салзи да съм обляна,
а ти над мен да властваш всеки божи ден.
Полудявам ли и кой ли ще ме спре?
Полудявам ли - от спомени треперя.
Полудявам и погубвам се без теб,
как ми липстваш, искам пак да те намеря!
Припев: (х2)
Когато аз те искам тебе все те няма,
когато нещо искам, трябва да крещя,
защо ли трябва аз в салзи да съм обляна,
а ти над мен да властваш всеки божи ден.
А-а-а-а-а-а-а-а
Припев: (х2)
Когато аз те искам тебе все те няма,
когато нещо искам, трябва да крещя,
защо ли трябва аз в салзи да съм обляна,
а ти над мен да властваш всеки божи ден.
Докладвай текста

Бони - Полудявам ли Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
коледа текстskin rihanna преводкурва като моникаeurope - rock the night преводsaint asonia – king of nothing текстcrash преводdespacito преводдиана експрес utregali gali ustata translate skrillex mind текст и превод