Не ми разказвай къде си бил,
не ми описвай колко страдаш.
Няма смисъл, не чувстваш ли?
Нещо в мен е отлетяло.
Търсиш прошка през сълзи,
но сили нямам да забравя,
теб и подлите лъжи,
жалката ти изневяра.
Припев: (х2)
Остави ме, остави ме,
остави ме да си поплача,
че боли ме, че боли ме,
остави ме да си поплача.
Не ми разказвай, че те боли,
колко много съжаляваш,
минало за мен си ти.
Нещо в мен е отлетяло.
Припев: (х2)
Не ми разказвай къде си бил,
не ми описвай колко страдаш.
Няма смисъл, не чувстваш ли?
Нещо в мен е отлетяло.
Припев: (х2)
Бойка ДанговаОстави ме да си поплача
Добави в любими
259
Запазете час за пилатес в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Бойка Дангова - Остави ме да си поплача Текст
Докладвай текста
Бойка Дангова - Остави ме да си поплача Превод
Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод