Изпрати песен

БЬЯНКАА чё чё

Категории: рап Език: Руски

БЬЯНКА - А чё чё Текст


Ай-яй-яй, что же скажут люди?
Что мы с тобой никогда не будем,
И вообще я тебе не пара,
Я такая краля, и ты не тот парень.
Уходи, нет, подожди, останься.
Я скучаю, я хочу обняться,
Жду тебя и пью этот какао,
Я на тебя запала!
Как же я запала!
А мне пофигу вообще всё,
На тебя залипла я!
Припев:
А я всё запомнила всё, каждую мелочь.
Как тут забудешь, когда так любишь!
Руки, глаза твои самые синие.
Мама спаси меня, гордость прости меня.
Ты такой о-ой, что хочется...
Но я на мобильном, мне по барабану типо...
Я недотрога, и ты - супер-мачо,
Играем,играем, а чё-чё?
Ай-яй-яй походу все серьезно,
Много ем и спать ложусь поздно.
В сотый раз смотрю на твою фотку -
Ты такой красивый без всякой обработки!
Позвоню... Нет! Первая не буду!
Выпью чай, вымою посуду...
Ё-маё, когда ж ты проиграешь?
И меня словами о любви заспамишь?!
А мне пофигу вообще,
На тебя забила я!
еууу!
Припев:
А я всё запомнила всё, каждую мелочь.
Как тут забудешь, когда так любишь!
Руки, глаза твои самые синие.
Мама спаси меня, гордость прости меня.
Ты такой о-ой, что хочется...
Но я на мобильном, мне по барабану типо...
Я недотрога, и ты - супер-мачо,
Играем,играем, а чё-чё?
Докладвай текста

БЬЯНКА - А чё чё Превод

Български

Ай, ай, ай, какво ще кажат хората?
Че с теб, заедно, никога няма да бъдем?
И въобще - аз не съм ти половинка,
аз съм красавица, а ти не си това момче.
Тръгвай! Не, почакай! Остани!
Аз скучая, искам да те прегърна!
Чакам те и пия какао..
Влюбих се,
само как се влюбих!
А на мен всичко ми е безразлично.
Даже и към теб станах безразлична.
Припев:
Всичко аз запомних, дори най-малкото,
а как да забравиш - щом така обичаш?
Ръце твои, очите най-сини...
Мамо, спаси ме! Гордост - прости ми!
Ти си такъв, че ми се плаче..
Но съм на телефона и уж не ми пука.
Аз съм "недостъпна", а ти - супермачо..
Играем, играем...И к'во, к'во?
Ай, ай, ай.. Май всичко е сериозно!
Ям много и късно си лягам.
За стотен път гледам ти снимката.
Ти си толкова красив и без обработка!
Ще ти звънна! .. НЕ! Да бъда първа - НЯМА!
Ще пия чай, ще измия съдовете....
О, Боже, кога ще загубиш?
И с любовни думи ти ще ме спасиш?
А на мен всичко ми е безразлично.
Даже и към теб станах безразлична.
Еййй!
Припев:
Всичко аз запомних, дори най-малкото,
а как да забравиш - щом така обичаш?
Ръце твои, очите най-сини...
Мамо, спаси ме! Гордост - прости ми!
Ти си такъв, че ми се плаче..
Но съм на телефона и уж не ми пука.
Аз съм "недостъпна", а ти - супермачо..
Играем, играем...И к'во, к'во?
Докладвай превода
Искам превод Добави превод
chainsmokers closer преводpalm trees tygaазис и ванко 1 луд ме правиш текстдобре ти беше текстrita ora rip преводwe could be heroes преводти за болката прости ми песенедно ченге текстdon't need you bullet for my valentine преводinna cola song тексъ