Цялата ти кола с балони е,
бясно надуваш ти колоните.
Хора се трупат по балконите,
викат със пълен глас от бяс:
"Абе прай си пас".
Припев: (х2)
Прави се на перде,
така е най добре.
До вчера бе добро дете,
но няма на къде.
Нека да мрът от яд каръците,
нека ги стягат пак пътъците.
Свършиха вече май балъците.
Хващам се аз със вас на бас.
"Абе, прай си пас."
Припев: (х4)
ЦветелинаПрави се на перде
Добави в любими
170
Запазете час за козметик в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Цветелина - Прави се на перде Текст
Докладвай текста