Изпрати песен

Dafi и Sabina DanaE kam pas

Dafi, Sabina Dana - E kam pas Текст


(Dafi)
Pse Zemer Me Ke LonCa Pata
Ti Kam Dhon Shum Keq Se Pa Ty
JamQe aj Aj AjA Po T*mungo jn
Prekjet Puthjet Sot Pse Ti Hodha
Preteksin Ti Kurr Sma Ke Thon
(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dashN
je Vajz T*bukur E Kam Pas
me gjith zemer e kam dasha jo
iku mla ne vetmia i thojn ksaj dashuri
(Dafi)
Hey Baby Girl see my name
ndoshta nuk gjen cka T*pelqenpo
ta them esht problem pse te verteten
po e fsheh sy me sypo genjene
di qe ndjen dhe pse se shpren
elektroni bang ap ngrejshof ca tgjej
jam okbaby fly every daytplotsoj
me shum se nje deshirbaby
ti je shum e mirLart Te Ngrej up
in the sky
(Sabina)
Dua tjem me typor smund te rrim
te dydo mbetesh lot ne sydhe gjithmon
do te mbetesh atyDua tjem me typor smund
te rrim te dydo mbetesh lot ne sydhe gjithmon
do te mbetesh aty
(Mandi)
Nje Vajz T*bukur E Kam Pas me gjith
zemer e kam dashNje Vajz T*bukur
E Kam Pas me gjith zemer e kam dashajo
iku mla ne vetmia i thojn ksaj dashuriajo
iku mla ne vetmia i thojn ksaj dashuri
(Dafi)
Pse Zemer Me Ke LonCa Pata
Ti Kam Dhon Shum Keq Se Pa Ty
JamQe aj Aj AjA Po T*mungojn Prekjet
Puthjet SotPse Ti Hodha Preteksin
Ti Kurr Sma Ke Thon
(Sabina)
Dua tjem me typor smund te rrim te
dydo mbetesh lot ne sydhe gjithmon
do te mbetesh aty Dua tjem me typor
smund te rrim te dydo mbetesh lot
ne sydhe gjithmon do te mbetesh aty
(MANDI)
Nje VAjz tbukur e kam pas .....Lea más en 
Докладвай текста

Dafi, Sabina Dana - E kam pas Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
превод на песента e kam pas
bamboleo преводчунга чангаte esperare текст и преводiyeoka - breakdown mode преводтам без тебе текстti spasi me liricsдърта путка хуй чевръстиги андровскиконса разклати си гъзабонбон текст