Имаме си всичко на света,
но на заден план остана любовта!
Безпощадно времето лети,
и без жал оставя своите следи!
Имаме си всичко на света,
но онази тръпка в нас,къде е тя?
Не е късно да е съживим,
и в сърцата любовта да възкресим!
Припев:
Живее ми се, нима не разбираш?
Обича ми се, защо не ме обичаш?
Целува ми се, защо не ме целуваш?
Нима от щастието се страхуваш?
Много ли ти струва ми кажи,
с дума или жест да ме обичаш ти!
Другото е фалш и суета,
знай, че истинска е само любовта!
Припев: (х4)
Нима от щастието се страхуваш?
ДесиЖивее ми се
Добави в любими
143
Запазете час за фризьор в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Деси - Живее ми се Текст
Докладвай текста