Три горчиви есени плакаха за теб,
мили мой, къде си ти,
Чакам те от век?
Три звезди надвесени гасяха по теб,
аз нещастна също гасна
и не виждам лек.
Припев:
С кръв гореща от сърцето
ще напиша на небето
'Три пъти ела,
с теб сме две крила'.
С кръв гореща от сърцето
ще напиша на небето
'Три пъти ела,
с теб сме любовта'.
Три вълшебни извора съхнеха по теб
няма друг да избера в
моя път нелек.
Три резняка в избите стенеха за теб,
Аз ранена също стена
и не виждам лек.
Припев:(x2)
Екстра НинаТри пъти ела
Добави в любими
125
Запазете час за физиотерапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Екстра Нина - Три пъти ела Текст
Докладвай текста