Прибирам се пак пиян на мотика,
а баща ми а прага стои и ми вика:
Копеле мръсно, пияна свиня,
защо се прибираш?
Защото е късно.
Защо си пиян?
Защото съм сам.
Защо ме нервираш?
Какво ли разбираш.
Защо си мръсен, Защо си долен,
Защо си весел, Защо си доволен,
Защо имаш бенки, защо имаш пъпки
Защо имаш дънки, защо имаш дупки?
Аз те мразя!
И аз те мразя!
Прибирам се пак пиян на мотика,
а баща ми а прага стои и ми вика
всичко отново се повтаря
До безкрай
всичко отново се повтаря...
ХиподилАз Те Мразя
Добави в любими
364
Запазете час за йога в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Хиподил - Аз Те Мразя Текст
Докладвай текста