Изпрати песен

КамелияГрях ли е това

Категории: Поп фолк Език: Български

Камелия - Грях ли е това Текст


Грях ли е това,да вярваш в любовта,
да търсиш радостта.
Грях ли е това, да имаш своя блян,
и своята мечта.
Грях ли е да се обича и да те боли,
като скитница да скиташ без приятели.
Припев:
Жена безпътна в света огромен,
грешница свята,тъга и спомен
не искам обич за милостиня,
не съм слогиня,не съм робиня
във живота твой.
Грях ли е това,че моята съдба
създала ме жена.
Грях ли е това,да тярся нежността,
да търся топлина.
Грях ли е да се обича и да те боли,
като скитница да скиташ без приятели.
Припев:
Жена безпътна в света огромен,
грешница свята,тъга и спомен
не искам обич за милостиня,
не съм слогиня,не съм робиня... /х2
във живота твой...във живооооота твой.
Докладвай текста

Камелия - Грях ли е това Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод

грях ли е да го обичам

red lips gta san bruno prevofprevot ot pesenta na djordan ne te bolimia khalifa преводжена за лудницата преводачg-unit you so toughсеса "трепни"дима билан сляпа любовchestno i nechestno atanas kolev tekstпревод на can't let goinna песни