Ти си това отсъствие, което чувствам когато дишам, разбита от безсъние.
Ти си това отсъствие, което никой не запълни. Разбираш ли какво ми е?!
Щяло да ми мине! Не може да ми мине!
До края на живота за мене само ти си любовта!
За тебе пия всяка нощ, за тебе плача всяка нощ,
за тебе и за себе си, за болката че мой не си!
За тебе пия всяка нощ, за тебе плача всяка нощ,
за тебе и за себе си, за болката че мой не си!
Ааа още те обичам, а още те обичам!
Ще те забравя някой ден, ще те забравя, ще се оправя!
Животът казват бил пред мен, ще те забравя някой ден!
Защо ме лъжат, нима не виждат ударих дъното със теб?!?
Щяло да ми мине! Не може да ми мине!
До края на живота за мене само ТИ си любовта!
За тебе пия всяка нощ, за тебе плача всяка нощ,
за тебе и за себе си, за болката че мой не си!
За тебе пия всяка нощ, за тебе плача всяка нощ,
за тебе и за себе си, за болката че мой не си!
Ааа още те обичам, а още те обичам!
КамелияОще те обичам
Добави в любими
313
Запазете час за педикюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Камелия - Още те обичам Текст
Докладвай текста