Бившите ми пазят още номера, питай ги за мене,
обещавам да чуеш хубави неща, обичат още мене.
Хубави неща за мен, не за тях, те още от мъка не спят и не ядат,
горките, нали не искаш и ти като тях да свършиш.
Припев:
Или ще ме обичаш, или бягай, мъж ми трябва, не момче за вечерта,
не с игри, с любов ме занимавай, тежко казват че се преживявам.
Параноята ще те гони, ще се побъркаш без мен,
казала съм го че закачиш ли се няма откачане, а сега мисли му.
Малко късно сетих се да разясня как стоят нещата,
мене трудно могат да ме наранят, ти ще си прецакан.
Няма да ядеш, няма и да спиш, няма и да можеш пътя да вървиш,
нощ и ден за мене ще си мислиш.
Припев:(x2)