Бате Коце, кво е това бяло сладко?
Ехе не знаеше ли бе?
Ей,ей!
Бели нощи,бяла зима,
топла пролет в есен дивна,
ний сме винаги добре
с бяло сладко в ръце.
Дебнат скрити папараци
нашите добри мераци,
ний сме винаги добре
с бяло сладко в ръце.
Бело,бело сладко дай
музика пусни до край!
Дай,дай, още дай,
на черешата сме май!
Чакай малко бате Здравко
всичко почна толко гладко,
бяло сладко май си взел,
към луната си поел!
Яки кожени седалки
със страхотни облегалки,
голем тарикат си знам,
нещо сладко ще ти дам!
Бело,бело сладко дай
музика пусни до край!
Дай,дай, още дай,
на черешата сме май!
Бате Коце, бялото сладко не е лошо!
КонстантинБяло сладко
Добави в любими
210
Запазете час за фризьор в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Константин - Бяло сладко Текст
Докладвай текста