Демоните ми са будни, когато хората спят.
И ако тоя път ще бъде същото като предишния,
не ме ебе – отивам да се бия със Всевишния.
Недооценен, пренебрегнат и подценен,
зодията ми – стрелец, но се бутам като овен.
Обичам к'вото засадя да дава плодове
накрая други ги берат, ама май е за по-добре.
Питах жена ми "С мене ли си?" и тя ми каза "Не знам".
Храната има вкус на пепел, по задължение ям.
Който те освободи, ще те пороби, Лъчи.
Даром никой нищо няма да ти връчи.
Няма богове и месии, мили.
Животът – кисело-солен, донеси текили.
Стискам юмруци и зъби, докато дойде момента,
в който съм по гръб и животът минава на лента.
Припев:
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
Съвестта ми говори нощем.
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
И катран ми налива още...
Никоя няма да те обича като майка,
във дома ви се държи като хазяйка.
Успех да си намериш парчето в тая мозайка!
Обръщам чашата и каймакът става утайка.
Сипи от абсента да преглътна тая буца!
Като патерици сме – помежду ни нещо куца.
Бягам от комфорта – е' така- за спорта.
Те се мислят за набожни – палили свещи на торта.
Не го играя хищник и не го играя жертва.
Искаш да си ги мерим ли? – ми ела на мойта черга.
Казвам ти какво ми е, казваш ми – "Разбирам те".
К'во разбираш, бе? Кажи ми, к'во разбираш, бе?
Щом обичам – обичам, оставям навсякъде улики.
Мамо, вържи ми червено конче – уроки.
С отношение ме печелят, с отношение ме губят
и когато реагирам, к'во е станало се чудят.
Припев:
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
Съвестта ми говори нощем.
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
И катран ми налива още...
Ако за някого си някого,
оставаш, без да ставаш част от ятото,
играеш, все едно е вечно лятото,
ако за някого си някого...
Ако за някого си някого,
оставаш, без да ставаш част от ятото,
играеш, все едно е вечно лятото,
ако за някого си някого...
Припев:
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
Съвестта ми говори нощем.
Знам, че вчера няма да се върне.
Утре-то дойде ли, ще го наричам "днес".
И катран ми налива още...
)
Добавен от Desislava Emilova на 01 September, 2018, 15:37