Само миг тишина ако запазим нощта
Може би пак ще усетим как идва при нас любовта.
Само миг тишина ми стигат да разбера, сърцето ми защо по теб тъжи,
защо изгаря в самота.
Звездице моя нали те има
и нали и ти ме търсиш.
Звездице моя как да живея щом си далеч някаде там.
Без любов страдам сам сега.
Припев:
Ден след ден бягам,
нощ след нощ тичам.
Все след теб
още те обичам,
още искам теб единствена,
заблуда моя и моя истина(x2)
Само миг тишина ако запазим нощта,
може би пак ще усетим как
идва при нас любовта
Звездице моя нали те има
и нали и ти ме търсиш
Звездице моя как да живея щом си далеч някаде там.
Без любов страдам сам сега.
Припев:(х2)
ЛюсиНали Те Има
Добави в любими
368
Запазете час за дерматолог в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Люси - Нали Те Има Текст
Докладвай текста