Изпрати песен

M.W.P и XДецата на 90 - те

Категории: рап , RnB Език: Български

M.W.P, X - Децата на 90 - те Текст


За всички онези който забравиха себе си
и от къде са тръгнали!Ако и ти си израстнал..
на същите улици..по същият начин ..по същото време ... значи ще ни разбереш !
Не ти трябваше многа за да си щастлива.
Сега ти трябва богат чичко и да ди квасива!
На мен ми трябваше рап , изглижда само тва ми трябва ..
90-те няма как да ги забравя!
Тъжно е че в спомени се рова.За да намеря щастие и смисъл да се боря.
Да стоя късно навън , нямаш грижи.Всички се крием а той мижи.Ела в нас да играем на нинтендо.
А сега се подминаваме "Hello Big Frendo".Плакати по стените-всеки имаше свой идол!Истине в очите нямаше нищо скрито.
Сега улолкмена не е на мода.
Одарна го измести Айпода.Отдавна си смени хиледи приятели и забрави че заедно сме израснали.
Мислиш ли за преди и сега?
Как се смеят хиляди лица ...
Помниш ли - аз и той и тя и тее..
Децата на 90-те !! /х2
Някъде по петя детето стана мъж.
Времето пари а топката нож.
Някъде по пътят "ангелът-демон",
"мелодията-Бийт" а текста "демо" ..
Някъде по пътят много интриги
драми върху гърбът ти - давай вдигни гии !!
Старе легенди , записи на касетки .
Парите не стигаха.Тичахме с продупчени подметки!
50 стотинки и усмивка на лицето детско.
Иска ми се и сега да е толкова лесно.
Няма телефон на който да те чуя , или скъпи маратонки който да убуя!
Момчето преди което искаше да стане фотболистче ,,сега се кълне пред районното че е чист!
Съжалявам майко ако съм те разочаровал но през 2011 е малко по сурово .
Мислиш ли за преди и сега?
Как се смеят хиляди лица ...
Помниш ли - аз и той и тя и тее..
Децата на 90-те !! /х2
Още не слушаше чалга не беше и руса .
Не друсаше и полата ти не беше толкова къса !
Не се срамуваше да се возеш в автобус , не се влиаеше от мнението на другите и вкус.
Не казвам че и тогава не беше гнусно и мръсно.
Държахме квартала буден до късно.
Гледаше милион и едно желания,а сега искаш милиони и още безброй желания.
Мислиш ли за преди и сега?
Как се смеят хиляди лица ...
Помниш ли - аз и той и тя и тее..
Децата на 90-те !! /х4
Докладвай текста

M.W.P, X - Децата на 90 - те Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
zlato srebro dukatiemilia come into my lifeenya песниpreslava bez teb prevodти моя мелодія ти моя богиняbilly idol rebel yell преводtrust nobody bg текстaleksandr rybak. ayiyaybruno mars prevodicamila cabello crying in the club текст и превод