Изпрати песен

Mir40 и Ненормална (n3normalna)Накъде да вървя

Категории: рап Език: Български

Mir40, Ненормална (n3normalna) - Накъде да вървя Текст


Без път и без посока вървя през самотата,
кога късмета ще ми почука на вратата..
Винаги със всеки се отнасям добре,
но да бъдеш човек това е няк'во демоде..
Всеки в тоз живот гледа някой да преебава
и кои са истинските ценности той забравя..
Кога всичко ще бъде както преди?..
Да живеем с усмивка до края на наш'те дни..
Да се друсаш с боклуци вече е на мода,
но единственият изход е да влезеш в гроба..
С бой всеки разрешава собствените си проблеми,
защо всички трябва да се правим на кретени..
Не е ли по добре да премахнем войната,
ако не заради нас самите, заради децата!
Защото те не са виновни, че са такива,
ние ги насилваме със зло със всичка сила..
Припев:
Тежко е когато няма кой да те разбере,
когато няма кой да те прегърне..
Оглеждаш се и виждаш само мрак и тишина,
за да се спася накъде да вървя?! (х2)
Простотията ни е обсебила страната,
защо после хората си слагат въжето на главата?..
Защото няма как да живеят..
Защото няма на какво да се смеят..
А какво ще стане слънцето ако не изгрее?
Всеки грешките си ще проумее!..
И ще се моли всичко да се оправи,
но ще е късно всичко в грешен океан ще се удави..
В страната за богатите хора винаги има,
а бедните чакат всяка нова година..
В очите със надежда чудо да се случи
и Господ хората да научи..
Когато имаш залък е добре да го делиш,
защото ако си егоист във ада ще гориш..
Не е хубаво да гледаш всичко от високо,
защото може да паднеш много на дълбоко..
Припев:
Тежко е когато няма кой да те разбере,
когато няма кой да те прегърне..
Оглеждаш се и виждаш само мрак и тишина,
за да се спася накъде да вървя?! (х2)
В един момент камбаните зазвъняват,
слагат те в ковчег и след време те забравят..
А ти от горе гледаш и плачеш със всички сили,
забравиха те дори твоите роднини..
Поставяш си въпроса: Защо така се получава..?!,
че и приятелят ти цветя на гроба не слага..
Всичко свърши не можеш да се върнеш
и живота си наново да преобърнеш!
Господи, пред теб падам на колене
и те моля прости ни всички грехове..
Тежко ми е да гледам как народа бяга,
и как за чужбина куфарите стяга..
Аз винаги ще вярвам в теб дори като умра..
Ще ти предам сърцето ми и моята душа..
Но до тогава моля те пази ми ти,
малко щастие, да са сълзите във очите ми..
Припев:
Тежко е когато няма кой да те разбере,
когато няма кой да те прегърне..
Оглеждаш се и виждаш само мрак и тишина,
за да се спася накъде да вървя?! (х2)
Докладвай текста

Mir40, Ненормална (n3normalna) - Накъде да вървя Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
naced and famous yung blod превод текстлилия. детски песнирайна и константин ти си ми всичко тексттони стораро нямам паричкиlana del rey love бг преводi am going to hell преводceca dobro sam proslabullet for my valentine dont need you преводgood goodbye lyrics linkin park prevodslow hands превод