Вест от тебе чакам да ме утеши
Как ще я дочакам без сълзи?
Аз ще ти изпратя моята любов
във едно писмо,че е последното
Припев:
Във едно писмо,написано със сълзи
чакам го. Дано, след време се завърне.
И една сълза, оставена сама
подпис от сълза, оставила смута.
И сама в мрака с мъка ще теша.
Ти не ме дочака-не греша.
Аз ще ти изпратя моята любов
във едно писмо,че е последното
Припев:
МираПисмо
Добави в любими
247
Запазете час за спа терапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Мира - Писмо Текст
Докладвай текста