Ако ме питат за теб
трябва ли да отговоря.
Ако по цяла нощ
не спя и със себе си споря.
Ако не съм за теб
и ако не си за мен.
Може би вече е време
да се целунем за сбогом.
Припев:
Казваш, че става проблем.
Сутрин да се будиш до мен.
Ако не съм за теб
и ако не си за мен.
Усещам, че си уморен.
Трябва ли вече да спрем.
Ако не съм за теб
и ако не си за мен.
Ако говорим за нас
винаги е на раздяла.
Знаеш че всеки път само боли
и ни наранява.
Защото не съм за теб,
защото не си за мен.
И ако не свърши до тук
зная че ще съжалявам.
Припев:
Казваш, че става проблем.
Сутрин да се будиш до мен.
Ако не съм за теб
и ако не си за мен.
Усещам, че си уморен.
Трябва ли вече да спрем.
Ако не съм за теб
и ако не си за мен.
x2:
Ако не съм за теб,
ако не си за мен.
Нито ми пука и нито ше тръгна нанякъде
щото и двамата някак си знаем че.
Знаем че става проблем
знаем че става проблем.
Aко не съм до теб
ако не си до мен.
NICKAАко не съм за теб
Запазете час за спа терапевт в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сега