Зная аз, че ти не ме обичаш, зная, зная.
Зная, че за теб не бива даже да мечтая.
Но не зная как сама да кажа на сърцето,
теб да не сънува, теб да не жадува
с болка и надежда.
Припев: (х2)
Защо ли, защо ли, защо ли,
сърцата безумно обичат?
Защо ли, защо ли, защо ли,
сами на тъга се обричат?
Защо ли, защо ли?
Зная аз, че цял живот ще страдам мълчаливо.
Зная, че за теб ще плача тайно и горчиво.
Но не зная как сама да кажа на сърцето,
теб да не сънува теб да не жадува,
с болка и надежда.
Припев: (х4)
Защо ли, защо ли, защо ли,
сърцата безумно обичат?
Защо ли, защо ли, защо ли,
сами на тъга се обричат?
Защо ли, защо ли?
ПепаЗащо ли
Запазете час за маникюр в Reservation.Studio още днес! Планирайте своето посещение лесно и бързо!
Резервирайте сегаДокладвай видеото
Пепа - Защо ли Текст
Докладвай текста