Изпрати песен

ПреславаБеше ли ти хубаво

Преслава - Беше ли ти хубаво Текст


С една монета в ръката кой да питам друг освен съдбата?
Ако е ези просто закъсняваш, ако е тура изневеряваш.
Докато във въздуха върти се, виждам телефона, ти ми пишеш,
първа дума пише: „Съжалявам“, да чета нататък сили нямам.


Припев:
Беше ли ти хубаво докато те събличаше? За мен помисли ли?
Не ти ли писна да разбиваш все сърцето ми? Да беше камък, пак не би могло да издържи на лъжите ти.
Беше ли ти хубаво? Нали „един път се живее" казваше ми ти?
Но и веднъж обича се, да знаеш истински, сега в очите погледни ме само и кажи, струваше ли си?
Струваше ли си?


Пак с една монета в ръката, до къде докара ме съдбата?
Ако е ези за мене дишаш, ако е тура не ме обичаш.
Твоето любимо „извинявай“ вече се изтърка, не го повтаряй,
явно и душата да си давам, тебе мога само да те нямам.


Припев:


Беше ли ти хубаво? Нали „един път се живее" казваше ми ти?
Но и веднъж обича се, да знаеш истински, сега в очите погледни ме само и кажи, струваше ли си?
Струваше ли си?

Докладвай текста

Преслава - Беше ли ти хубаво Превод


Песента все още няма превод!
Искам превод Добави превод
nirvana school преводчерни диаманти тони сторароlichnata textsuper junior песня shining starwalla prevoddeep in my heart преводлили иванова песни от миналотоgeneracijo boban textзек зек сръпска песенchristina aguilera si no te hubiera превод